ציון עובר: 60
80% נוכחות חובה
מטרת הסמינר : מטרת הסמינר היא לתת יסודות להבנה לימוד ומחקר של שאלת ריבוי התרבויות בעבודה ארגונית, ולבחון את משמעותה המעשית בהקשר של ייעוץ, התערבות, וניהול בארגונים. אפשר לחלק את שאלת ההתמודדות של ארגונים עם ריבוי תרבותי ( diversity) לשני מימדים שונים שיש ביניהם קשרי גומלין: התמודדות עם ריבוי התרבותיות בחברה בכלל ובסביבות בהם פועל הארגון בפרט והתמודדות של ארגונים עם שאלת ריבוי התרבויות בתוכם: מקומות עבודה וארגונים כמקום מפגש של עובדים בעלי זהויות שונות. לצד דיון בכל אחד ממימדים אלו, יש חשיבות מיוחדת לבחינת קשרי הגומלין האפשריים ביניהם.