מטרת הקורס: הקורס מתבסס על הידע התאורטי שנרכש בתחום האודיולוגיה: אבחון ושיקום, וכן על ההתנסויות הקליניות. הסטודנטים יתרגלו חשיבה ביקורתית ואנטגרטיבית. כל סטודנט יקבל מקרה קליני שעבר הערכה אודיולוגית ויציג לפני הכיתה. הצגת המקרה תכלול: ניתוח הבדיקות האודיולוגיות ועיבוד הנתונים תוך התייחסות לממצאים רפואיים, שיקומיים, חינוכיים. אינטגרציה של מכלול הבדיקות האודיולוגיות לכדי אבחנה, הסקת מסקנות ומתן המלצות לטיפול ושיקום. כמו כן, הסטודנט יתבקש להרחיב לגבי המקרה הספציפי ולהביא לכך תמיכה מהספרות המקצועית העדכנית. וכן להתנסות בסימולציה של הצגת התוצאות ומתן ההסברים לנבדק ומשפחתו.