הערכת הקורס: בוחן מסכם, דוח מעבדה מסכם והערכה אישית
דרישות קדם: ביולוגיה מולקולרית מתקדמת, פרקים נבחרים בביולוגיה מולקולרית
סמסטר ב'
, שנה ג’
נקודות זכות: 4
מטרת הקורס: בקורס נלמדות שיטות היסוד בעבודת המעבדה בביולוגיה מולקולרית. נלמד איך לשבט גן לוקטור ואיך לבטא את הגן בחיידקים. בקורס נלמד שיטות עבודה שונות ומגוונות כגון: נלמד איך מפרידים חלבונים - western blot ,colony hybridization ,PCR ל-insert באלקטרופורזה וזיהוי חלבון ספציפי באמצעות נוגדנים, ונלמד את טכניקות העבודה הרציפה בביולוגיה מולקולרית.