תיאור הקורס:
קורס זה ידון במודלים של עיתונות שאינה חלק מהתקשורת המרכזית. מטרת הקורס היא לבחון את תפקידה וייעודה של עיתונות כזו בהשוואה עם עיתונות ממסדית השולטת על השיח התקשורתי. בהתאם לכך, ייבחנו מודלים של עיתונות אלטרנטיבית במדיה השונים (עיתונים, טלוויזיה, רדיו, קולנוע ואינטרנט)– זאת, תוך הצגת מקרי מבחן שונים בקהילות של מהגרים וקבוצות מיעוט (לא רק) ובמשטרים שונים בעולם.
נהלי נוכחות:
נוכחות חובה ב80% מהשיעורים כתנאי מעבר בקורס.
הערכת הסטודנטים בקורס:
- עבודת בית מסכמת - 70% מהציון הסופי
- שתי מטלות אמצע - המשקל של כל מטלה בנפרד: 15% מהציון הסופי. סה"כ שתי המטלות
30% מציון הקורס.
ציון עובר - 60
הקורס מתוכנן להנתן באופן פרונטלי.
שימו לב! מטלות הקורס יכולות להשתנות בהתאם לאופן הלימוד בסמסטר הבא (מקוון או לא).