![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brand.png)
![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brandBlack.png)
התחלתי את דרכי האקדמית בתואר ראשון במדעי איכות הסביבה במכללה האקדמית הדסה, ירושלים.
לאחר מכן עשיתי השלמה להנדסה סביבתית ותואר שני ושלישי ביחידה להנדסה סביבתית, אוניברסיטת בן גוריון שבנגב. בתואר השני והשלישי חקרתי אפיון שטפי גרופת בנחלים שיטפוניים כאשר בתואר השלישי השתתפתי במחקר הנדסי שפיתח טכנולוגיה חדישה להסרת חלקיקים מינרלים ממים. המחקר כלל פיתוח מודלים נומריים וניסויי מעבדה. כיום אני עובד כחוקר הידרולוג במו"פ (מחקר ופיתוח) מדבר וים המלח כאשר אני אמון על כל המחקרים העוסקים במים באיזור ים המלח.