![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brand.png)
![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brandBlack.png)
ד"ר חנה בכר לוי מרצה בכירה ויועצת שנה א בחוג למדעי המעבדה הרפואית, מרצה גם בחוג לאיכות הסביבה.
ד"ר חנה בכר לוי בעלת תואר ראשון שני ודוקטורט בהצטיינות יתרה summa cum laude)) בכימיה מהאוניברסיטה העברית.
מחקריה בנושא של לכידת מולקולות אורגניות במתכות פורסמו בעיתונים מדעיים בינלאומיים והיא קיבלה את פרס אהרון קציר של האוניברסיטה העברית על עבודתה בתחום זה. ד"ר בכר לוי מלמדת מספר קורסים בתואר הראשון, בניהם כימיה כללית, כימיה אנליטית, כימיה אורגנית וביוכימיה.
02-6291372
hannabe@hac.ac.il
ד"ר חנה בכר לוי מרצה בכירה ויועצת שנה א בחוג למדעי המעבדה הרפואית, מרצה גם בחוג לאיכות הסביבה.
ד"ר חנה בכר לוי בעלת תואר ראשון שני ודוקטורט בהצטיינות יתרה summa cum laude)) בכימיה מהאוניברסיטה העברית.
מחקריה בנושא של לכידת מולקולות אורגניות במתכות פורסמו בעיתונים מדעיים בינלאומיים והיא קיבלה את פרס אהרון קציר של האוניברסיטה העברית על עבודתה בתחום זה. ד"ר בכר לוי מלמדת מספר קורסים בתואר הראשון, בניהם כימיה כללית, כימיה אנליטית, כימיה אורגנית וביוכימיה.
02-6291372
hannabe@hac.ac.il
ד"ר חנה בכר לוי מרצה בכירה ויועצת שנה א בחוג למדעי המעבדה הרפואית, מרצה גם בחוג לאיכות הסביבה.
ד"ר חנה בכר לוי בעלת תואר ראשון שני ודוקטורט בהצטיינות יתרה summa cum laude)) בכימיה מהאוניברסיטה העברית.
מחקריה בנושא של לכידת מולקולות אורגניות במתכות פורסמו בעיתונים מדעיים בינלאומיים והיא קיבלה את פרס אהרון קציר של האוניברסיטה העברית על עבודתה בתחום זה. ד"ר בכר לוי מלמדת מספר קורסים בתואר הראשון, בניהם כימיה כללית, כימיה אנליטית, כימיה אורגנית וביוכימיה.
02-6291372
hannabe@hac.ac.il