![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brand.png)
![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brandBlack.png)
ד"ר דניאל ווייסהוט סיים את לימודי התואר הראשון והשני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטה העברית ואת התואר השלישי בפסיכולוגיה קלינית וארגונית, PsyD, בבית הספר לפסיכולוגיה בסקרמנטו. כמו כן, הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, MBA, מהאוניברסיטה העברית. הוא מטפל ויועץ, עם עניין מיוחד במצבים של קונפליקט חברתי/תרבותי. הוא מילא תפקידים שונים בארגונים לשינוי חברתי ומכהן כעורך משותף של 'מקבץ – כתב העת הישראלי להנחיה ולטיפול קבוצתי'.
ד"ר דניאל ווייסהוט סיים את לימודי התואר הראשון והשני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטה העברית ואת התואר השלישי בפסיכולוגיה קלינית וארגונית, PsyD, בבית הספר לפסיכולוגיה בסקרמנטו. כמו כן, הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, MBA, מהאוניברסיטה העברית. הוא מטפל ויועץ, עם עניין מיוחד במצבים של קונפליקט חברתי/תרבותי. הוא מילא תפקידים שונים בארגונים לשינוי חברתי ומכהן כעורך משותף של 'מקבץ – כתב העת הישראלי להנחיה ולטיפול קבוצתי'.