![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brand.png)
![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brandBlack.png)
בין הנשימה ראשונה בחיינו לנשיפה האחרונה של חיינו עובר המסע העמוק של החיים. בין נופים עוצרי נשימה ורגעים מורכבים של החיים, הסרט מדגיש את הכוח הטרנספורמטיבי של נשימה מודעת. מסע משלוות הטבע אל הכאוס של החיים המודרניים. הסרט חושף בפני הצופה כיצד נשימות עמוקות ומודעות הן כלי רב עוצמה שעמו אנו יכולים להחזיר לעצמנו שלווה פנימית - זהו המפתח החיוני לרוגע, חיבור ונוכחות.
2 סרטוני תדמית לבושם Power - העצמה נשית במרכזן של שתי סצנות אינטימיות. סצנה ראשונה (פנים) חדר מלון, ביטוי לגלאם, חושניות ואסתטיקה של הגוף הנשי. סצנה שניה בסדרה – צילום חוץ, אשה בטבע, בתנועה מול המצלמה (מבט ודיאלוג עם הצופה) כביטוי לחופש ועצמה. החיבור בין שני הסרטונים בצבעוניות משלימה למסר אחוד – Power.
הבמאי הצעיר גל פוגש דמות מן העבר, אשר מובילה אותו למסע הרפתקאות קומי-דרמתי בלתי צפוי בתיק העבודות הישן שלו. גל זוכה בפרס בטקס פרסי הקולנוע. בדרכו הביתה הוא נפגע בתאונת דרכים ומתעורר במרתף אפל, שם פוגש גל את בן דמותו הצעירה שיצר בעבר. לאחר עימות, הם נשאבים באופן לא מתוכנן אל תיק העבודות של גל. השניים מבינים כי עליהם לשתף פעולה על מנת להחלץ, ועוברים מסע בין העבודות. לבסוף, תפנית ותובנות חדשות של הצמד על המציאות בה הם חיים.
מה עובר על אישה צעירה בשנות העשרים לחייה הנשארת חרדה לבדה מאחור, כאשר בן זוגה יוצא להילחם במלחמה? בתוך ימיה מסוייטים החולפים בסערת רגשות מטלטלת, שרה נעה בדיאלוג עם ריק החללים והחפצים בביתה ומחוצה לו.
אמילי ומייקל עוברים משבר בזוגיות. אמילי מרגישה שמייקל מתרחק ממנה ושהיא מאבדת את הזוגיות עמו. אמילי נזכרת ברגעים הקטנים עם מייקל והם מתחברים מחדש.
טרילוגיה דוקומנטרית – פרק ראשון; רותי פרדס, המספרת את סיפורה באמצעות תנועה וריקוד. שורדת שואה ילידת גטו, אשר ניצלה בזכות חייל פולני שהבריח וגידל אותה כביתו עד גיל 5, לימים היה החייל לחסיד אומות עולם. לאחר המלחמה, רותי הילדה התאחדה עם משפחתה ויחד עם אמה עלו לישראל. עד גיל 70 לא סיפרה לאיש דבר על ילדותה בפולין. אחרי שנים בהן התנועה והריקוד שימשו אותה לטיפול באחרים, החליטה לשתף את העולם בסיפורה ולהפתעתה גילתה כי אנשי הכפר לא שכחו אותה ואת השפעתה המשמעותית על חייהם.
מסע אישי לחיפוש ובירור מקום ושייכות, מתוך מפגש עם מקימי חוות בקר בבקעת הירדן. ארץ אהבה הוא סרט דוקומנטרי קצר הנותן הצצה לעולמה הפנימי של היוצרת, שחיה ופועלת ביהודה ושומרון. הסרט פורש שדות מחשבה וחוויה של החיים במרחב, ומלווה את נופי בקעת הירדן ובמרכזם חוות דורי, חוות בקר חדשה שהוקמה על ידי זוג צעיר בתחילת מלחמת חרבות ברזל. זהו סיפור של אהבה למרחבים, לשורשים ולאדמה המציפים את השאלה - מה המקום עושה לנו?
באמצעות מסע VR אימרסיבי הצופה חווה את סיפורה המצמרר של מתקפת הטרור הרצחנית על קהילת קיבוץ ניר עוז ב-7 באוקטובר. מסע חזותי השואב את הצופה אל מרחבי הרס, מנהרות אימה ומעטפת קולות אותנטיים שתועדו על ידי מחבלי חמאס במהלך הטבח. חוויה זו דוחפת את הצופה אל לבה של מציאות טרגית, על ידי טכנולוגיה חדשנית ועוצמתית המביאה את סיפור ההישרדות והאובדן.
גאיה בת ה-6 מתמודדת עם גירושי הוריה. היא מוצאת את עצמה במצב בלתי אפשרי בין שני עולמות מנוגדים. האתגרים איתם היא מתמודדת, מובילים אותה למסע בעולם מדומה ומציאות המשתנה לנגד עיניה. בדרכה זו, גאיה פוגשת דמויות קסומות ומכשולים הדורשים ממנה אומץ ותושייה. בעזרת העפיפון הקסום שלה, היא לומדת לקבל את המציאות ולהשלים עם השינויים בחייה. בסופו של המסע, גאיה מגלה את הכוח שבה ומגיעה להשלמה מרגשת.