דין דה גרוט, בוגר החוג לעיצוב תעשייתי מכליל במכללה האקדמית הדסה ירושלים, רצה למצוא פתרון לאתגרים איתם מתמודד אביו הנעזר בכיסא גלגלים. הוא המציא מערכת חדשנית שהופכת את כיסא הגלגלים לפונקציונלי עבור פעולות יומיומיות ומקלה באופן משמעותי על המשתמש.…
שיתוף פעולה מעניין בקורס מעבדה באמנות הגיימינג המחבר בין החוג למדעי המחשב, עיצוב תעשייתי מכליל החוג ע"ש דן לעיצוב יצירתי למין האנושי והאקדמיה למוסיקה
לפני חג פורים התקיימה מסיבת בנייה של גלגלושים מחופשים לפורים. סטודנטים לתואר ראשון בעיצוב תעשייתי מכליל, החוג ע"ש דן לעיצוב יצירתי למין האנושי, בשיתוף עם סטודנטים לתואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול במכללת עזריאלי, התחלקו לצוותים ויחד עם מתנדבים נוספים…
אריאן ליטמן, אמנית ומרצה בתכנית לתואר ראשון לעיצוב תעשייתי מכליל, החוג ע"ש דן לעיצוב יצירתי למין האנושי, יצרה עבודותחדשות עקב מאורעות ה 7.10-
שני סטודנטים של המכללה, טל עטיה (עיצוב תעשייתי מכליל) ורואי גרשקוביץ (פוליטיקה ותקשורת), חזרו לאחרונה ארצה לאחר שהייה בקיץ באוניברסיטת פולדה שבגרמניה.
תערוכת הבוגרים של התכנית לתואר ראשון בעיצוב תעשייתי מכליל, במכללה האקדמית הדסה ירושלים
820 בוגרי המכללה האקדמית הדסה בירושלים קיבלו לאחרונה את תעודות הסיום שלהם בטקס חלוקת תארים מרגש שקיימה המכללה בבנייני האומה. המספר הגדול ביותר של מקבלי תארים במכללה מאז הוקמה.
בשבוע העיצוב בירושלים שמתקיים בין ה-22-29.6.23 משתתפים סטודנטים ומרצים מהמכללה בשתי תערוכות
בכתבה שפורסמה במאקו על פארק השעשועים "כדורים פורחים" שמותאם גם לילדים עם מוגבלויות, הראשון מסוגו בארץ שמאפשר טיפוס עם כיסא גלגלים. המתקן עוצב על ידי יניב ציגלר, מעצב ראשי של חברת "מתקני פסגות בע"מ" ובוגר החוג לעיצוב תעשייתי מכליל במכללה האקדמית הדסה
חדשות החוג ע"ש דן לעיצוב יצירתי למין האנושי, תואר ראשון בעיצוב תעשייתי מכליל