ד"ר טל מורס, מרצה בחוג לתקשורת צילומית ובחוג לפוליטיקה ותקשורת במכללה, מספר על מחקרו ששימש כבסיס לחוק שאושר ויאפשר לקרובים לקבל בירושה את חשבונות הפייסבוק והגוגל של הנפטרים.
שני סרטים של יוסי גלנטי מהחוג לתקשורת צילומית, זכו לאחרונה לתצוגה בינלאומית.
יורם רשף, מרצה בכיר וראש תכנית ההתמחות בחוג לתקשורת צילומית במכללה, יזם לאחרונה תחרות, לזכרו של גיא גלעד, בוגר החוג לתקשורת צילומית וצלם אופנה מוביל בשוק הצילום הישראלי שהלך לעולמו בטרם עת.
רועי כהן, סטודנט שנה ג' בחוג לתקשורת צילומית במכללה, נמצא בימים אלו במילואים בגבול הצפוני. במסגרת הלימודים, רועי התחיל פרויקט תיעודי, הנקרא ״האלפיניסטים״, המסקר את היחידה שלו בתקופת הצבא ובתקופת המילואים.
ד"ר טל מורס, חוקר ומרצה במכללה התראיין ל"כאן תרבות" ברדיו, בנושא חשבונות הדיגיטל של ההרוגים/נופלים מאסון ה–7 באוקטובר ועד היום. הריאיון עוסק בשאלות: מה אמורים הקרובי של ההרוגים לעשות עם החשבונות הדיגיטליים? כיצד יש לנהוג בהם? האם למישהו יש בעלות חוקי…
איה בן עזרי, בוגרת החוג לתקשורת צילומית, הקימה מיזם בו צלמים מגיעים בהתנדבות למפוני העוטף והצפון, בונים סט צילום מקצועי, הכולל תחפושות לילדים ולמשפחותיהם.
יורם רשף, מרצה בחוג לתקשורת צילומית במכללה, משתתף בתקופה זו, במיזם הסברה הקרוי angle אותו ייסדה דניאל אופק יזמת הייטק ויזמת חברתית, מיזם גלובלי שמטרתו לשנות את התודעה בארה"ב ובמדינות ערב.
פרויקט הגמר של נועם בלין, בוגר החוג לתקשורת צילומית מגולל סיפור חיים יוצא דופן. נפילה מסוס בגיל 18 הובילה לפגיעת ראש קשה ושיקום ארוך. בסרטו הוא משחזר את השנה שנעלמה מחייו.
פענוח חדש של כתובת של חזקיהו מלך יהודה התאפשר בזכות שיטת צילום בה עשו שימוש פרופ' משה קן וד"ר דורון אלטרץ, מרצים מהחוג לתקשורת צילומית.
העבודה Mind Mines, של יוסי גלנטי, מרצה בחוג לתקשורת צילומית במוזיאון Torrance Art Museum בלוס אנג׳לס