ציון עובר: 60
נוכחות של 80% חובה
מטרת הקורס הינה להקנות ידע בסיסי על תהליכים תפיסתיים. השאלה המרכזית ממנה נצא, היא הדרך שבה אנו מתרגמים, בעזרת החושים השונים, את העולם החיצוני הסובב אותנו לגירויים בעלי משמעות. נתמקד תחילה בתפיסה וויזואלית, ונעבור בהמשך לעיסוק בתפיסה חברתית . נדון בתהליכי הקניית משמעות להתנהגות הזולת ובהטיות השופט החברתי. נגביר את רגישותנו להשלכותם של סטריאוטיפים על תפיסתינו ונתקחה אחר הדרכים המאפשרות לצמצם את הטיותינו.