קורס המשך לסוליד-וורקס 1.
מטרת הקורס: לימוד תוכנת סולידוורקס ושליטה במרכיביה תוך פיתוח הבנה בבנייה תלת ממדית ממוחשבת.
הקורס יקנה מיומנויות בתכנון ועיצוב באמצעות התוכנה, ובניית תלת מימד בסביבה פרמטרית ומחייבת.
בסיומו של הקורס יוכלו הסטודנטים להביע את רעיונותיהם באמצעות התוכנה (שימוש בהדמיות פוטוראליסטיות), ובהמשך לנצל את התוכנה לצורך עבודה מול התעשייה אם בהפקת שרטוטים והכנת תיקי ייצור, ואם ביצוא קבצים לצורך בניית מודלים וייצור.