אלפון סגל
-
הפקולטה הבינתחומית לבריאות חברה ומדע / מדעי המעבדה הרפואית
-
ד"ר חנה בכר לוי מרצה בכירה ויועצת שנה א בחוג למדעי המעבדה הרפואית, מרצה גם בחוג לאיכות הסביבה.
ד"ר חנה בכר לוי בעלת תואר ראשון שני ודוקטורט בהצטיינות יתרה summa cum laude)) בכימיה מהאוניברסיטה העברית.מחקריה בנושא של לכידת מולקולות אורגניות במתכות פורסמו בעיתונים מדעיים בינלאומיים והיא קיבלה את פרס אהרון קציר של האוניברסיטה העברית על עבודתה בתחום זה. ד"ר בכר לוי מלמדת מספר קורסים בתואר הראשון, בניהם כימיה כללית, כימיה אנליטית, כימיה אורגנית וביוכימיה.
יצירת קשר
02-6291372
hannabe@hac.ac.il -
הפקולטה הבינתחומית לבריאות חברה ומדע / מדעי איכות הסביבה
-
ד"ר חנה בכר לוי מרצה בכירה ויועצת שנה א בחוג למדעי המעבדה הרפואית, מרצה גם בחוג לאיכות הסביבה.
ד"ר חנה בכר לוי בעלת תואר ראשון שני ודוקטורט בהצטיינות יתרה summa cum laude)) בכימיה מהאוניברסיטה העברית.מחקריה בנושא של לכידת מולקולות אורגניות במתכות פורסמו בעיתונים מדעיים בינלאומיים והיא קיבלה את פרס אהרון קציר של האוניברסיטה העברית על עבודתה בתחום זה. ד"ר בכר לוי מלמדת מספר קורסים בתואר הראשון, בניהם כימיה כללית, כימיה אנליטית, כימיה אורגנית וביוכימיה.
יצירת קשר
02-6291372
hannabe@hac.ac.il -
סגל מנהלי / לשכת הנשיא
-
ד"ר חנה בכר לוי מרצה בכירה ויועצת שנה א בחוג למדעי המעבדה הרפואית, מרצה גם בחוג לאיכות הסביבה.
ד"ר חנה בכר לוי בעלת תואר ראשון שני ודוקטורט בהצטיינות יתרה summa cum laude)) בכימיה מהאוניברסיטה העברית.מחקריה בנושא של לכידת מולקולות אורגניות במתכות פורסמו בעיתונים מדעיים בינלאומיים והיא קיבלה את פרס אהרון קציר של האוניברסיטה העברית על עבודתה בתחום זה. ד"ר בכר לוי מלמדת מספר קורסים בתואר הראשון, בניהם כימיה כללית, כימיה אנליטית, כימיה אורגנית וביוכימיה.
יצירת קשר
02-6291372
hannabe@hac.ac.il