![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brand.png)
![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brandBlack.png)
שי צורדקר, קלינאי תקשורת, בוגר תואר ראשון במכללה האקדמית הדסה מחזור ו' ולומד במסלול הישיר לדוקטורט באוניברסיטת תל אביב בהנחיית פרופ' חיים סומר ופרופ' ליאת קישון-רבין . תחום המחקר הינו פיזיולוגיה של השמיעה בהולכת עצם (Bone conduction) והאינטקארציה של גירוי רקמות רכות על תהליך השמיעה בהולכת עצם.
שי מתרגל במכללה משנת 2013 במעבדה באקוסטיקה וכן מלמד את הקורס מכשור באודיולוגיה משנת 2019. כמו כן עוסק שי באיתור הפרעות בשמיעה ובשיקום שמיעה, התאמת מכשירי שמיעה פדיאטריים ומבוגרים, התאמת מכשירים בהולכת עצם, אבחון בבדיקת ABR ובדיקות VEMP הערכת עיבוד שמיעה מרכזי.