![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brand.png)
![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brandBlack.png)
נגה הראל זעירא היא קלינאית תקשורת, מרצה בחוג להפרעות בתקשורת ועוסקת באבחון לקויות שפה ותקשורת וטיפול בהן במכון להתפתחות הילד של מכבי בירושלים.
בעלת תואר ראשון ממכללת הדסה ותואר שני מהתכנית הבין-תחומית בהתפתחות הילד של אוניברסיטת חיפה. עבודת התזה שלה עסקה בתהליכי תהליכי עיבוד מידע של אמהות רגישות לדחייה לנוכח מצבים חברתיים שיכולים להתפרש כדחייה כלפי ילדן.
Harel-Zeira N., Gur-Yaish, N., Sher-Censor E. & Shiff, H. (2018). Mothers’ rejection sensitivity and their information processing of possible social rejection of their child, Journal of Social and Personal Relationships. 36(7), 1939-1953.