![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brand.png)
![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brandBlack.png)
לירן אלבז היא ראשת התכנית לתואר ראשון בעיצוב תעשייתי מכליל, החוג ע"ש דן לעיצוב יצירתי למין האנושי. לירן, מעצבת תעשייתית פעילה, בעלים של סטודיו 'Alba' לעיצוב תעשייתי.
לירן מעצבת ומפתחת מוצרים עבור חברות בינלאומיות, במהלך השנים זכתה בפרסים רבים בניהם פרס ה- Red dot ורשומים על שמה מספר פטנטים. כמו כן, לאורך השנים הציגה בתערוכות בארץ ובחו"ל.
במסגרת עבודתה במכללה האקדמית הדסה ירושלים, לירן מרצה בכירה ומנחה בפרויקטי הגמר. בנוסף, קידמה את תחום עיצוב מוצרי טקסטיל ואף הביאה להקמתה של סדנת טקסטיל יחד עם ייסוד קורס וסדנאות בתחום.