אלפון סגל
-
הפקולטה הבינתחומית לחברה וקהילה / עבודה סוציאלית B.S.W.
-
יוסי אונטרמן סיים את לימודי התואר הראשון והשני בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית עבודת התזה שלו עסקה במיזוג ארגוני רווחה. במהלך השנים עבד כעובד קהילתי ברמה המקומית והארצית, הדריך וריכז את ההכשרה המעשית בתחום העבודה הקהילתית באוניברסיטה העברית , ניהל את אי"ל- אגודה ישראלית לאפילפסיה ומשמש כיועץ בעשרות מחלקות לשירותים חברתיים ברחבי הארץ בתחומי עבודה קהילתית, עוני והדרה.