![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brand.png)
![ביהס הבינתחומי לבריאות החברה, מדע וקהילה – מכללת הדסה](/Images/Facelift/brandBlack.png)
טבילה במקווה היא חלק משגרת חייהן של נשים רבות. בעקבות מחקר מקיף שכלל סקרים וראיונות עומק עם נשים בקבוצות גיל מגוונות, התמקדתי בשיפור חווית הטבילה. מהמחקר עלו אתגרים נפוצים כמו טראומות, פחד, חוסר ידע, לחץ סביב ההכנות לטבילה ותקשורת לא מספקת בין הבלנית לטובלות. בעקבות זאת פיתחתי מערכת מקיפה המיועדת לשיפור חווית הטבילה לנשים. המערכת מתמקדת ביצירת חוויה טהרה חיובית, טיפוח רוח קהילתית חזקה, ביסוס סדר וארגון והבטחת מידע נגיש. באמצעות תכונות של בניית קהילה, נשים שמגיעות לטבילה יוכלו להתחבר לנשים אחרות שחולקות חוויות ודאגות דומות. בנוסף, המערכת מדגישה את חשיבות הארגון, ייעול תהליך הטבילה והקלה על בלבול או מתח, תוך הצעת הדרכה מתאימה או הבהרת ספקות. המערכת כוללת מגוון פונקציות ייחודיות ובהן:
המערכת גם פונה לבלנית ומציעה לה ממשק ידידותי שבו ניתן לגשת למידע חיוני:
דרך מערכת זו אני שואפת ליצור מערכת המעצימה נשים, מחזקת קשרים ומטפחת תחושה מוגברת של קהילה ותמיכה. תוך יישום מערכת טרנספורמטיבית זו, אני שואפת לעורר שיפור במקוואות ישראל.